24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlaması “Yolculuğumuz Yıldızlar Etkinliği”

Fakültemiz öğrencileri ile birlikte Türkçe Eğitimi öğretim üyelerimizden Yrd.Doç.Dr. Mehtap ÖZDEN tarafından hazırlanan 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlaması “Yolculuğumuz Yıldızlar Etkinliği” düzenlendi. Tarih : 08.12.2016 Saat : 19:30 Yer : Troia Kültür Merkezi

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Eğitim Fakültesi Türkçe Eğitimi Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Mehtap Özden ve Eğitim Fakültesi öğrencilerinin birlikte hazırladığı 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlaması “Yolculuğumuz Yıldızlar’’ etkinliği gerçekleşti.

Troia Kültür Merkezinde gerçekleştirilen etkinliğe Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Süha Özden, Eğitim Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Dinçay Köksal, Rektör Danışmanı Prof. Dr. Abdullah Kelkit'in yanı sıra akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

Program saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından öğrencilerin söylediği marşlarla başladı.

Törenin açılış konuşmasını Eğitim Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Dinçay Köksal yaptı. Prof. Dr. Köksal; "Öğretmenlerimizi yalnızca 24 Kasım günü değil her gün hatırlamalı, değerlerini bilmeliyiz. Geleneğimizi sürdürmek açısından da bu tür programların önemi büyük. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim" dedi.

Açılış konuşmasının ardından programda; öğrencilerin seslendirdiği şiirler, türküler ve koronun söylediği şarkılar yer aldı.