5. Uluslararası Eğitimde Araştırmalar Kongresi – ICRE 2015 - 08-10 Ekim 2015

528-5-uluslararasi-egitimde-arastirmalar

Çanakkale Deniz Zaferinin 100.Yılı anısına,Trakya Üniversitesi, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Uluslararası Eğitim Araştırmacıları Derneği, ğitim Fakülteleri Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği (EPDAD) ve Eğitimde Toplam Kalite Yönetimi ve Mükemmeliyet Dünya Konseyi işbirliğinde ''Meeting the Opportunities and Challenges of Educational Research: Multidisciplinary Approach to Educational Research''.   (Eğitin araştırmalarının zorlukları ve fırsatlarıyla karşılaşma: Eğitim araştırmalarına çok-disiplinli bir yaklaşım) temalı 5. Uluslararası Eğitimde Araştırmalar Kongresi – ICRE 2015 - 08-10 Ekim 2015 tarihlerinde Trakya Üniversitesi'nin ev sahipliğinde Edirne'de düzenlenecektir.

Bildiri başvuruları 08 Ağustos 2015 tarihine kadar devam edecektir. Kongre konuları ve diğer ayrıntılar için http://ulead2015.ulead.org.tr sayfasından bilgi alabilirsiniz.

Kongrenin, katılımcılara deneyimlerini paylaşmak ve  öğretme ve öğrenme yöntemlerine, eğitim projelerine ve yeniliklere,   eğitim ve araştırmaya uygulanan yeni teknolojilere ilişkin son gelişmeleri çok kültürlü ve zengin bir atmosferde tartışmak için ideal bir fırsat ve mükemmel bir platform sağlamasını beklemekteyiz. Kongrede sözlü, poster, atölye ve sanal olmak üzere 4 sunum yöntemi olacaktır.

Kongrede sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı belirtir, vereceğiniz katkılardan dolayı şimdiden teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

 

Kongre Düzenleme Komitesi adına

Prof. Dr. Dinçay Köksal
528-5-uluslararasi-egitimde-arastirmalar